سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹
 

اخبار

مراسم بزرگداشت روزجهانی معلولین در بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان برگزار شد

بمناسبت دوازدهم آذر، روز جهانی معلولین مراسمی با حضور دکتر فولادی و دیگر مسئولان و همچنین کارکنان معلول و یا دارای خانواده معلول در اتاق ریاست بهداشت و درمان برگزار گردید و از این پرسنل قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان، بمناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین طی مراسمی با حضور رئیس بهداشت و درمان، مددکار اجتماعی و جمعی از مسئولین از خدمات ارزنده ی کارکنان معلول این مرکز با اهداء هدیه و گل تقدیر و تشکر شد.

دکتر فولادی با بیان اینکه معلولیت محدویت نیست، تصریح کرد: معلولیت محدودیتی برای فرد معلول نخواهد داشت اگر اراده فرد معلول قوی باشد و مدال آوردن معلولین در عرصه های جهانی ورزشی در این چند ساله گواه بر این ادعاست.

وی افزود: خداوند به قدری به انسان توانمندی داده که معلولین نباید اجازه دهند اندک ناتوانی برای آنها مانع شکوفایی شود و آنها باید خودشان را باور کنند و ما هم آنها را باور کنیم.

ایشان خطاب به معلولین گفت امروز روز شما عزیزان است و همه ی ما به خاطر وجود شما در این جا گرد هم آمده ایم و امروز ، روز یاد آوری توانمندی ها و اراده ی پولادین شما در مبارزه با مشکلات و سختیهاست.

در بسیاری از زمینه ها معلولان استعدادها و توانایی های ویژه ای دارند که در افراد سالم کمتر وجود دارد و شکوفا کردن آنها نیازمند داشتن اعتماد به نفس در درون خود معلولان است.

وی اضافه کرد: معلولان نیز جزو افراد جامعه هستند و هیچ فرقی با سایر افراد سالم ندارند، بنابراین تکریم و احترام آنها یک وظیفه همگانی است.

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین  

۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹
تعداد بازدید : ۱,۱۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید