سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸
 

اخبار

حضور بسیجیان بهداشت و درمان بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان در رژه دفاع مقدس

بسیجیان بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همراه با دیگر اقشار مردم شهرستان مسجدسلیمان در رژه حماسی دفاع مقدس شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان، همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس مراسم رژه ساعت 8 صبح با حضور بسیجیان بهداشت و درمان و سایر اقشار مردم شهرستان و پس از ادای احترام فرماندار و فرماندهان نظامی و اعضای شورای تأمین شهرستان به یادمان نصب شده شهدای شهرستان آغاز شد.

حجت الاسلام  والمسلمین شفیعی نماینده ولی فقیه در فرماندهی ارشد سپاه منطقه جنوب طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس گفت : امروز همه جمع شده ایم تا به شهداء و رزمندگان بگوییم پای اصولی که برای آن جنگیدید و خون دادید ایستاده و وفادار هستیم .

همزمان با حضور بسیجیان، اکیپ پزشکی وابسته به بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان شامل ایستگاه سلامت با حضور پرستار و پزشکیار ، یک دستگاه آمبولانس ، دارو و تجهیزات پزشکی نیز در محل مراسم حضور داشته و برگزاری مراسم را پشتیبانی کردند.

در انتهای مراسم دسته هایی متشکل از یگان های نظامی ، انتظامی ، بسیج ادارات و اصناف که در میان آنها حضور بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج صنعت نفت از سایر پایگاه ها پرشورتر ، چشمگیرتر و منسجم تر بود از برابر جایگاه رژه رفتند.

هفته دفاع مقدس

 هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس

 هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس

 هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس

 هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس

 هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس
۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۷۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید